Autor/Autorzy:
Praca zbiorowa
Stron:
592
Oprawa:
twarda
Format:
190x255
Rok wydania:
2011
ISBN:
978-83-7660-202-8

Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli

Cena:
79,00 zł
67,15 zł

Zagadnienia teoretyczne, zabawy, pomysły, scenariusze. Od narodzin do wieku szkolnego.

Takiej książki jeszcze nie było!

Nowe wyzwania współczesnej pedagogiki wymagają od nauczycieli szczególnych kompetencji oraz umiejętności reagowania na nieustanne zmiany w systemie edukacji. Ta publikacja to wyjątkowy podręcznik – proste w strukturze i skuteczne narzędzie, przydatne w edukacyjnej i wychowawczej pracy z małymi dziećmi! Książka zawiera techniki, zabawy i gry stymulujące rozwój dziecka od narodzin aż do 5 roku życia. Zamieszczono w niej ponad 600 dydaktycznych scenariuszy, które można wykorzystać w indywidualnej pracy z dzieckiem lub do pracy w grupach.  Dodatkowo obszerna jej część została poświęconą szczególnym technikom pedagogicznym, opartym na współczesnych zasadach dydaktyki.
Jest to kompleksowa pomoc dla nauczycieli pracujących w żłobkach i przedszkolach. Prezentuje pomysły do stosowania w praktyce oraz podpowiada nowoczesne sposoby ewaluacji i planowania pracy z dziećmi.

Dla kogo jest ta książka?

  1. Polecamy dla nauczycieli żłobków i przedszkoli, pedagogów, psychologów, logopedów – wszystkim uczestniczącym w edukacji małego dziecka, towarzyszącym mu w jego rozwoju.
  2. Wszelkie placówki edukacyjno-wychowawcze.


Dlaczego warto ją nabyć?

  1. To profesjonalne kompendium dla nauczycieli i pedagogów. Skarbnica praktycznych scenariuszy zajęć na każdy etap rozwoju dziecka (od 45 dnia do 5 roku życia).
  2. To rzetelnie opracowany „gotowiec”, opatrzony porcją teoretycznego komentarza.
  3. Proponuje nowatorskie, wyrastające doświadczenia, rozwiązania dydaktyczne.

 

Przeczytaj recenzję:
www.kiedymamaniespi.pl
http://katechezanatana.pl

Patronat medialny:

1768