Autor/Autorzy:
Wendy S. Masi
Stron:
272
Oprawa:
miękka, klejona
Format:
232 x 232 mm
Rok wydania:
2013
ISBN:
978-83-7660-459-6

Zabawy z małym dzieckiem

Cena:
34,90 zł
29,67 zł

Każdy maluch w zupełnie naturalny sposób odczuwa potrzebę zabawy, podążanie za tymi dzielnymi odkrywcami jest dla rodziców i opiekunów nie lada wyzwaniem! Już samo nieustanne wymyślanie niezliczonych zabaw i ćwiczeń, które zaangażują i zafascynują malucha może być próbą ognia nawet dla osób o bardzo bogatej wyobraźni. Z tego właśnie powodu powstała ta książka. Oferuje ona wartościowe pomysły na organizowanie inspirujących i kreatywnych zabaw w przestrzeni domowej i na rodzinnych wycieczkach.
    
Różnorodność zabaw uwzględnia zapotrzebowanie małego dziecka na urozmaicanie aktywności, a elastyczność wskazówek zachęca rodziców do dostosowywania gier i scenariuszy do indywidualnych potrzeb dziecka, jego temperamentu, upodobań i umiejętności. Prócz tego wszystkim ćwiczeniom przyświeca filozofia „celowej zabawy” – zostały one tak pomyślane, by rozwijać pełen wachlarz umiejętności poznawczych, społecznych i motorycznych małego dziecka, a przy tym zapewnić mu maksimum wspaniałej zabawy.

Jesteśmy przekonani, że książka ta stanie się dla rodziców niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji, do których będą wielokrotnie powracać.

Kogo jest odbiorcą tej książki:
– rodzice i opiekunowie małych dzieci (w wieku od 1 do 3 lat), którzy w mądry i wartościowy sposób chcą zagospodarować czas swoim maluchom.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:
– przygotowana przez specjalistów, zajmujących się rozwojem małych dzieci, opracowujących profesjonalne programy do pracy z maluchami,
– to zbiór ponad 100 zabaw i aktywności, które nie tylko sprawią rodzicom i dzieciom mnóstwo radości, ale i zadbają o integralny rozwój każdego malca.

Przeczytaj recenzję:

http://blogmlodegorodzica.pl

 


 

Pokrewne produkty

2234