Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Katalogi wydawnicze
Aktualności
Zapraszamy na XXIII Targi Wydawców Katolickich
25-01-2017

Zapraszamy na XXIII Targi Wydawców Katolickich

 

 

 

 

Zapraszamy na XXIII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 30 marca – 2 kwietnia 2017 r. Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa. Targi są zawsze Świętem Dobrej Książki, które w tym roku włączają się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Idźcie i głoście, a także w tzw. Rok maryjny – trzechsetlecie Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i 140. rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie; w trzechsetlecie objawień Matki Bożej w Aparecidzie i stulecie objawień Matki Bożej w Fatimie.

Zapraszamy na stoisko nr 10 oraz na nasze spotkania:

30 marca (czwartek) godz. 14.00 – 15.00 spotkanie z ks. prof. dr hab. Henrykiem Witczykiem – biblistą, profesorem Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, jedynym polskim członkiem Papieskiej Komisji Biblijnej -  redaktorem Naczelnym Nowego Słownika Teologii Biblijnej.

31 marca (piątek) godz. 13.00-14.00 spotkanie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim – teologiem, biblistą, profesorem zwyczajnym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przewodniczącym Stowarzyszenia Biblistów Polskich, członkiem Komitetu Nauk Teologicznych Polskiej Akademii Nauk. Autorem ponad 2000 publikacji naukowych i popularnonaukowych.

1 kwietnia (sobota) godz. 12-13.00 Joanna Krzyżanek, autorka bestsellerowych książek z cyklu "Cecylka Knedelek" podpisuje książki.

1 kwietnia (sobota) godz.  13.00 - 14.00 ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog, pedagog, wykładowca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, autor kilkudziesięciu publikacji z dziedziny psychologii, podpisuje książki.

1 kwietnia (sobota) godz. 14.00 - 15.00 Eugeniusz Wojdecki podpisuje album Fatima. Objawienia i cuda.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 10 oraz spotkania z autorami.


Więcej o targach na stronie www.swk.plCzytano:1097