Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Niezbędnik chłopaka. Nie możesz tego nie wiedzieć
Niezbędnik chłopaka. Nie możesz tego nie wiedzieć
Cena: 19.90zł 13.93zł
Ilość:
Autor/Autorzy: Martin Oliver, Ilustracje wykonał: Mike Phillips
Stron: 128
Oprawa: twarda, czarno-białe rysunki
Format: 129 x 198 mm
ISBN: 978-83-7660-960-7
Rok wydania: 2014
Wiek czytelnika: 7-12 lat
Tłumaczenie: Justyna Przybyłowska

Kiedy jest się nastoletnim chłopakiem, potrzeba wiele wiedzy i jeszcze więcej umiejętności, by zaimponować kolegom (i koleżankom...). Z pomocą przychodzi ta właśnie książka, dzięki której każdy chłopak może stać się prawdziwym idolem towarzystwa! Skąd poza nią miałby dowiedzieć się, jakie są najdziwniejsze sporty świata, jakie wynalazki NASA sprawdzają się w codziennym życiu, jakie formacje wojskowe stosowali Rzymianie, co pachnie najbardziej nieprzyjemnie na świecie czy którzy królowie byli prawdziwymi wariatami... Od takich ciekawostek po prostu nie sposób się oderwać!


 Dzięki tej książce, możesz poznać wiele ciekawych informacji, które zrobią z Ciebie duszę towarzystwa. Będziesz mógł rozmawiać na każdy temat, poczynając od kolosalnych katastrof, wstrętnych pasożytów i formacji wojskowych w armii rzymskiej, aż do Nagrody Nobla i rady, jak zarobić milion. Taka ilość ciekawostek może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy! (Bożena Supernak, Księgarnia LUNA)

Jak zaimponować chłopcom z towarzystwa, a szczególnie dziewczynie, która się tobie podoba? W tej książce dowiesz się: który film na youtubie był pierwszy, jakie były legendarne psikusy i 132 inne fakty bądź stwierdzenia znanych osobowości. Nie oderwiesz się od tej wiedzy! Książka bardzo mi się podobała. Przeczytałem ją „duszkiem”, w ciągu jednego wieczoru. Przeciwwskazania: zbyt duża popularność, jeszcze większa rozpoznawalność i  większa niż duża fajność. Stosować przewlekle przez około przez tydzień lub całą dawkę naraz. ( z recenzji)
 

Odbiorcy:
– nastoletni chłopcy, którzy chcą wiedzieć to, czego nie wiedzą inni.
– pasjonaci faktów ciekawych, nietypowych i nadzwyczajnych.
– chłopaki, którzy szukają mądrego sposobu na zaimponowanie innym.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– Jest pełna naprawdę niesamowitych informacji.
– Będzie nietypowym prezentem dla nastolatka.
– Zainteresuje nie tylko chłopaka, ale także jego ojca i dziadka...