Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli
Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli
Cena: 79.00zł 67.15zł
Ilość:
Autor/Autorzy: Praca zbiorowa
Stron: 592
Oprawa: twarda
Format: 190x255
ISBN: 978-83-7660-202-8
Rok wydania: 2011

Zagadnienia teoretyczne, zabawy, pomysły, scenariusze. Od narodzin do wieku szkolnego.

Takiej książki jeszcze nie było!

Nowe wyzwania współczesnej pedagogiki wymagają od nauczycieli szczególnych kompetencji oraz umiejętności reagowania na nieustanne zmiany w systemie edukacji. Ta publikacja to wyjątkowy podręcznik – proste w strukturze i skuteczne narzędzie, przydatne w edukacyjnej i wychowawczej pracy z małymi dziećmi! Książka zawiera techniki, zabawy i gry stymulujące rozwój dziecka od narodzin aż do 5 roku życia. Zamieszczono w niej ponad 600 dydaktycznych scenariuszy, które można wykorzystać w indywidualnej pracy z dzieckiem lub do pracy w grupach.  Dodatkowo obszerna jej część została poświęconą szczególnym technikom pedagogicznym, opartym na współczesnych zasadach dydaktyki.
Jest to kompleksowa pomoc dla nauczycieli pracujących w żłobkach i przedszkolach. Prezentuje pomysły do stosowania w praktyce oraz podpowiada nowoczesne sposoby ewaluacji i planowania pracy z dziećmi.

Dla kogo jest ta książka?

  1. Polecamy dla nauczycieli żłobków i przedszkoli, pedagogów, psychologów, logopedów – wszystkim uczestniczącym w edukacji małego dziecka, towarzyszącym mu w jego rozwoju.
  2. Wszelkie placówki edukacyjno-wychowawcze.


Dlaczego warto ją nabyć?

  1. To profesjonalne kompendium dla nauczycieli i pedagogów. Skarbnica praktycznych scenariuszy zajęć na każdy etap rozwoju dziecka (od 45 dnia do 5 roku życia).
  2. To rzetelnie opracowany „gotowiec”, opatrzony porcją teoretycznego komentarza.
  3. Proponuje nowatorskie, wyrastające doświadczenia, rozwiązania dydaktyczne.

 

Przeczytaj recenzję:
www.kiedymamaniespi.pl
http://katechezanatana.pl

Patronat medialny: