Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku + zeszyt kulinarny
Wegetariańska szkoła gotowania krok po kroku + zeszyt kulinarny
Cena: 29.00zł 24.65zł
Ilość:
Autor/Autorzy: Lena Tritto
Stron: 224
Oprawa: miękka ze skrzydełkami, kredowy papier, kolorowe zdjęcia
Format: 195x240 mm
ISBN: 978-83-7971-256-4
Rok wydania: 2015
Tłumaczenie: Jan Nowak

Kupując ten tytuł otrzymasz w prezencie zeszyt kulinarny pt."Moje przepisy na makaron" pełen tradycyjnych przepisów prosto ze słonecznej Italii.

Profesjonalny kurs kuchni wegetariańskiej – ponad pół tysiąca fotografii z podstawowymi zasadami i najlepszymi przepisami.

Książka składa się z czterech sekcji poświęconych filarom kuchni wegetariańskiej: zbożu, warzywom, tofu i seitan, ziarnom oleistym. Każda sekcja jest poprzedzona bogatym wstępem zawierającym wiele niezbędnych informacji dotyczących właściwości i walorów odżywczych każdego z produktów.

Rzecz niezwykle oryginalna, wszystkie składniki i etapy przygotowywania potraw są sfotografowane z góry: w ten sposób łatwo można zorientować się czego będziemy potrzebować do przyrządzenia dań, bez zagłębiania się w treść przepisu. To wspaniała, bogato ilustrowana (ponad 500 zdjęć) książka kucharska przeznaczona nie tylko dla wegetarian, ale także dla wszystkich tych, którzy pragną odkryć nowy i zaskakujący urok smacznej i przede wszystkim zdrowej kuchni.

Odbiorcy:
- pasjonaci kuchni wegetariańskiej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, i tym samym urozmaicić i ubogacić repertuar swojej kuchni;
- wszyscy, których pasją jest zdrowe gotowanie, i ci, którzy dotychczas obawiali się spróbować swoich sił w kuchni.

Lena Tritto - jest wykładowcą sztuki kulinarnej i odżywania energetycznego. W 2008 roku ukończyła Szkołę Tao w Bolonii, gdzie prowadzi też zajęcia z dietetyki. Organizuje warsztaty kulinarne we współpracy z pediatrami i propaguje sztukę właściwego odżywiania.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- zawiera cenne informacje dotyczące wartości odżywczych i zdrowotnych sztandarowych produktów wykorzystywanych w kuchni wegetariańskiej
- niezwykle ciekawy, nowatorski i miły dla oka sposób ilustrowania – krok po kroku – zarówno produktów jak i etapów przygotowania poszczególnych potraw,
- każda z prezentowanych w publikacji potraw została wcześniej przygotowana w redakcyjnej kuchni – w książce znalazły się jedynie te, które pozytywnie przeszły próbę degustacji.

Przeczytaj recenzję:
http://www.tymrazem.pl
http://ksiazkiweterze.pl
http://www.kuchniawformie.pl