Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Detoks w tydzień
Detoks w tydzień
Cena: 33.00zł 28.05zł
Ilość:
Autor/Autorzy: Marion Grillparzer
Stron: 128
Oprawa: miękka, skrzydełka, kolorowe zdjęcia, hologram
Format: 165 x 200 mm
ISBN: 978-83-7971-392-9
Rok wydania: 2016
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Skuteczny program oczyszczania organizmu.

W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka. Nie dziwmy się więc, że często doskwiera nam zmęczenie, mamy zły humor i brakuje nam energii. Rozwiązanie jest tylko jedno – wreszcie oczyścić organizm. I to czerpiąc z tego przyjemność! Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny!

Zły humor, zmęczenie, brak energii, podatność na infekcje, stres, napięcie i brak apetytu. Znacie to? W codziennym, napiętym rytmie życia to częste objawy. Mogą one świadczyć o zatruciu organizmu. Czas na detoks! Wbrew pozorom nie jest on wcale tak trudną przeprawą. Wystarczy tydzień, by przywitać nowe ja. ( z recenzji, ksiazkiweterze.pl)

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy szukają prostego sposobu na lepsze samopoczucie, łatwego
do wkomponowania w swój codzienny rytm
- osoby, które próbowały już wielu metod odchudzania, a ciągle nie są zadowolone
z ich efektów.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Dzięki oczyszczeniu organizmu zyskasz:
- Dobry nastrój, więcej energii i wzmocnienie układu odpornościowego.
- Niższy poziom stężenia cukru i cholesterolu, czyli mniejsze ryzyko wystąpienia cukrzycy
i zawału serca.
- Odnowienie flory jelitowej, dzięki czemu wreszcie wszystko zaczyna wzorowo funkcjonować i stajemy się szczuplejsi, radośniejsi i zdrowsi.
- Sygnał startowy do odchudzania, ponieważ narządy, których zadaniem jest oczyszczanie organizmu, zostaną odciążone, a często dopiero wtedy staje się możliwe skuteczne odchudzanie.

Przeczytaj recenzję:
http://qulturaslowa.blogspot.com
http://ksiazkiweterze.pl
http://www.granice.pl