Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,
informujemy, że w związku z planowaną na przełomie roku inwentaryzacją, zamówienia złożone od dn. 27 grudnia 2016r. będą realizowane od dn. 23 stycznia 2017r.
Dział Sprzedaży Wydawnictwa "Jedność"
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Detoks w tydzień
Detoks w tydzień
Cena: 33.00zł 28.05zł
Ilość:
Autor/Autorzy: Marion Grillparzer
Stron: 128
Oprawa: miękka, skrzydełka, kolorowe zdjęcia, hologram
Format: 165 x 200 mm
ISBN: 978-83-7971-392-9
Rok wydania: 2016
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Skuteczny program oczyszczania organizmu.

W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka. Nie dziwmy się więc, że często doskwiera nam zmęczenie, mamy zły humor i brakuje nam energii. Rozwiązanie jest tylko jedno – wreszcie oczyścić organizm. I to czerpiąc z tego przyjemność! Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny!

Zły humor, zmęczenie, brak energii, podatność na infekcje, stres, napięcie i brak apetytu. Znacie to? W codziennym, napiętym rytmie życia to częste objawy. Mogą one świadczyć o zatruciu organizmu. Czas na detoks! Wbrew pozorom nie jest on wcale tak trudną przeprawą. Wystarczy tydzień, by przywitać nowe ja. ( z recenzji, ksiazkiweterze.pl)

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy szukają prostego sposobu na lepsze samopoczucie, łatwego
do wkomponowania w swój codzienny rytm
- osoby, które próbowały już wielu metod odchudzania, a ciągle nie są zadowolone
z ich efektów.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Dzięki oczyszczeniu organizmu zyskasz:
- Dobry nastrój, więcej energii i wzmocnienie układu odpornościowego.
- Niższy poziom stężenia cukru i cholesterolu, czyli mniejsze ryzyko wystąpienia cukrzycy
i zawału serca.
- Odnowienie flory jelitowej, dzięki czemu wreszcie wszystko zaczyna wzorowo funkcjonować i stajemy się szczuplejsi, radośniejsi i zdrowsi.
- Sygnał startowy do odchudzania, ponieważ narządy, których zadaniem jest oczyszczanie organizmu, zostaną odciążone, a często dopiero wtedy staje się możliwe skuteczne odchudzanie.

Przeczytaj recenzję:
http://qulturaslowa.blogspot.com
http://ksiazkiweterze.pl
http://www.granice.pl