Wydawnictwo Jedność jest jednym z największych dostawców najlepszych książek na nagrody i prezenty dla uczniów, które oferuje przede wszystkim książki wartościowe. Są one pełne pasji i rozwijają różnorodne zainteresowania. To ponadczasowy świat baśni, bajek i opowiadań, zawierających pouczające historyjki nie tylko dla najmłodszych. To przyjazne dzieciom opowiadania o ważnych wartościach, a także baśnie i legendy polskie, które są fundamentem wychowania. Nie zabraknie edukacyjnych bestsellerów, które uczą odpowiedzialności, rozwijają inteligencję, ćwiczą pamięć, a nawet kształtują charakter. Nie zabraknie także bogactwa wiedzy i ciekawostek ukrytych w encyklopediach i leksykonach. Ponadto każdą książkę wyróżnia niepowtarzalna szata graficzna, wysoka jakości druku oraz przystępna cena.

Ta bogata oferta wydawnicza przyczyniła się do utworzenia Strefy edukacji. Miejsca, które powstało z myślą o ofercie tylko dla żłobków, przedszkoli, szkół, Rad Rodziców, bibliotek oraz instytucji oświatowych.

Strefa edukacji to:
komfort i wygoda zamawiania
dostęp do bogatej oferty książek na nagrody i prezenty dla uczniów oraz pomocy dydaktycznych
specjalne, niższe ceny na zakup książek
atrakcyjne rabaty
prezenty do zakupów
możliwość pobrania bezpłatnych materiałów edukacyjnych przydatnych nauczycielom na lekcjach.

Wybierz wartościowe książki!
Czekamy na Twoje zamówienie już dziś!

Strefa edukacji zawiera ofertę handlową tylko dla instytucji oświatowych. Realizowane są zamówienia składane przez Radę Rodziców, żłobki, przedszkola, szkoły, biblioteki itp. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura Vat. Zamówione książki dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami Dostawy, wysokość których zależna jest od wagi zamówionych książek. Zamówienia realizowane są za pobraniem – płatność przy dostawie przesyłki lub przelewem z odroczonym terminem po przesłaniu do Wydawnictwa Zamówienia z pieczęcią i podpisem Dyrektorem instytucji.