odkrywamy_bezwzgledy_swiat_max1

Odkrywamy bezwzględny świat. Niszczące siły i śmiertelne zagrożenia

Cena:
59,90 zł
18,00 zł
Zamów teraz, a wyślemy już jutro*
*Przy sposobie płatności należy wybrać płatność online lub za pobraniem
  • Odkrywamy bezwzgledny swiat_15
  • Odkrywamy bezwzgledny swiat_23
  • Odkrywamy bezwzgledny swiat_31
  • Odkrywamy bezwzgledny swiat_48

Są wokół nas siły tak potężne, że nawet myślenie o nich może przyprawić o gęsią skórkę! Czy jesteś gotowy na chwile grozy? Ta książka pokazuje, jak bezwzględny może być nasz świat – sama natura i w równym stopniu zamieszkujący ją ludzie. Niszczące siły czyhają na nas w miejscach, które tylko z pozoru wydają się ...więcej

Są wokół nas siły tak potężne, że nawet myślenie o nich może przyprawić o gęsią skórkę! Czy jesteś gotowy na chwile grozy? Ta książka pokazuje, jak bezwzględny może być nasz świat – sama natura i w równym stopniu zamieszkujący ją ludzie. Niszczące siły czyhają na nas w miejscach, które tylko z pozoru wydają się być bezpieczne… Sześć porażających działów (potęga ziemi, zabójcza przyroda, niebezpieczna nauka, maszyny nie do zdarcia, groźne okolice, krwawe bitwy), które zmrożą krew w żyłach nawet największym twardzielom. Jeśli jeszcze się nie boisz, to znaczy, że nie wiesz, co cię czeka…Odkryj z nami bezwzględny świat! Bezwzględność zjawisk i faktów zamieszczonych w książce potwierdza Discovery Chanel.
Odbiorcy:
– wszyscy ci, którzy nie boją się stanąć oko w oko z bezwzględnym światem.
– pasjonujący się wieloma dziedzinami wiedzy, interesujący się naukowymi odkryciami.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera tysiące zaskakujących i przyprawiających o dreszczyk emocji, ale zawsze rzetelnych i naukowo potwierdzonych faktów, zebranych w sześć intrygujących działów.
– każde opisywane groźne i niebezpieczne zjawisko ilustrują nieprawdopodobnie precyzyjne fotografie, co sprawia, że lektura tej książki staje się więcej niż wyjątkowa.
– opracowana we współpracy z Discovery Chanel.

mniej

Podobne produkty

2523