Wielki_podrecznik_dla_przedszkoli_SP_maxi5

Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych

-15%
Oszczędzasz: 11,85 zł
Cena:
79,00 zł
67,15 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Nie dotyczy: Strefy katechety, Strefy edukacji, strefy Dla parafii oraz płatności za pobraniem
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś
Dotyczy płatności on-line lub za pobraniem
30 dniowy termin zwrotu
Dotyczy osób indywidualnych
  • 978-83-7660-999-7-14
  • 978-83-7660-999-7-23
  • 978-83-7660-999-7-31
  • 978-83-7660-999-7-48
  • 978-83-7660-999-7-56
  • 978-83-7660-999-7-6

Teoria i scenariusze zabaw. Prezentowana książka jest nie tylko zbiorem teoretycznych porad, ale przede wszystkim kopalnią praktycznych scenariuszy zabaw i zajęć. Zagadnienia teoretyczne porządkują wiedzę z zakresu teorii zabawy, psychologii rozwojowej oraz samego procesu edukacyjnego, jednym słowem są ściśle zakorzenione w przedszkolnej i szkolnej codzienności. „Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych” jest bogatym i wartościowym merytorycznie zbiorem propozycji gier i zabaw, jakie można przeprowadzić z grupą dzieci. Zabawy i gry nadają się zarówno do wykorzystania na świeżym powietrzu, jak i w zamkniętych pomieszczeniach; jedne wymagają dużej grupy dzieci (jak grupa przedszkolna czy klasa szkolna), inne przeznaczono do realizacji z mniejszą liczbą uczestników. Można tu znaleźć zabawy dla dzieci przedszkolnych, a także dla uczniów szkoły podstawowej, a wiele z nich podlega modyfikacjom w zależności od wieku graczy. W książce uwzględniono zabawy różnego typu – ruchowe, językowe, matematyczne, ćwiczące umiejętność logicznego myślenia, rozwijające pamięć, uczące współdziałania itp. Zachęcam do przygody edukacyjnej z "Wielkim podręcznikiem dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych". Nauczycielu! Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się, ile satysfakcji i przyjemności może sprawić zorganizowanie uczniom sytuacji, w której każdy jest ważny, może czuć się zwycięzcą i najważniejsze – uwierzy, że sam potrafi się czegoś nauczyć!                                                                                           

Edyta Brudnik, pedagog Polecam gorąco tę książkę, jako niezbędną lekturę w każdym nauczycielskim regale! Dzieci będą zachwycone…  (z recenzji, Księgarnia LUNA).

Odbiorcy:

– nauczyciele i wychowawcy przedszkolni i szkolni.

– pedagodzy, wychowawcy kolonijni, opiekunowie świetlic.

– rodzice chcący ze swoimi pociechami spędzać twórczo czas.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

– to publikacja dostarczająca nauczycielom gotowego narzędzia pracy.

– to kopalnia praktycznych scenariuszy zabaw, uwzględniająca rozmaite typy aktywności i różnorodne formy pracy z dziećmi.

– porządkuje wiedzę teoretyczną.

Przeczytaj recenzję:

http://www.granice.pl

http://www.czytusieczyta.pl

http://annasikorska.blogspot.com

Zobacz podobne książki

2655