Legendy polskie_kaczka

Legendy polskie. Złota kaczka

Cena:
11,99 zł
6,00 zł
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś*
*Przy sposobie płatności należy wybrać płatność online lub za pobraniem

Dawno, dawno temu, a nawet jeszcze dawniej, tu gdzie dzisiaj jest Warszawa, rosły gęste knieje i bory. W samym ich środku wznosił się kryształowy zamek, w którym mieszkali król i królowa z prześliczną królewną […]. Królewna była jednak równie piękna co kapryśna…Cóż, piękno, jeśli nie idzie w parze z mądrością i dobrym sercem, może ...więcej

Dawno, dawno temu, a nawet jeszcze dawniej, tu gdzie dzisiaj jest Warszawa, rosły gęste knieje i bory. W samym ich środku wznosił się kryształowy zamek, w którym mieszkali król i królowa z prześliczną królewną […]. Królewna była jednak równie piękna co kapryśna…Cóż, piękno, jeśli nie idzie w parze z mądrością i dobrym sercem, może przysporzyć niemało trosk. Tak było w przypadku dumnej królewny, która nie liczyła się z ludźmi i spotkała ją za to surowa kara… została przemieniona w złotą kaczkę. Nieszczęśliwa pływa ponoć do dziś w mrocznych podziemiach naszej stolicy i czeka, aż jakiś śmiałek zdejmie z niej zły czar.

Czy myślicie, że trafi się ktoś taki… Stara, polska, dobra baśń...

Pięknie, starannie wydana. Kolorowe, duże ilustracje, gruba okładka z płytą, która zajmuje ważne miejsce. Miło jest taką książkę po prostu wziąć do ręki.

 

Odbiorcy

– dzieci, które zachwycą się piękną opowieścią o Złotej Kaczce

– rodzice, którzy podarują dzieciom klasyczną baśń polską.

 

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– przenosi młodego czytelnika w czarujący świat klasycznych baśni

– dołączona do niej płyta CD z urzekającym słuchowiskiem wzbogaci odbiór opowieści

– jej przepiękne ilustracje przemawiają do wyobraźni nie tylko małego odbiorcy.

 

mniej

Podobne produkty

4576