SERIA PRZYRODNICZA OKLADKI_biedronka_max_72dpi

Biedronka i inni mieszkańcy łąki. Książka z płytą CDSeria: Przyroda to przygoda

Cena:
26,00 zł
22,10 zł
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś

Ta wyjątkowa książka zaprasza na spotkanie z przyrodą, która nas otacza. Bliskie rzeczywistości, piękne ilustracje przedstawiające życie małych zwierząt na łące oraz przyjazny dzieciom tekst zawierający mnóstwo wiadomości to prawdziwa gratka dla małych badaczy i miłośników przyrody. Na dołączonej do książki płycie CD znajduje się interesująco opowiedziana historia, której towarzyszą odgłosy przyrody i quiz. ...więcej

Ta wyjątkowa książka zaprasza na spotkanie z przyrodą, która nas otacza. Bliskie rzeczywistości, piękne ilustracje przedstawiające życie małych zwierząt na łące oraz przyjazny dzieciom tekst zawierający mnóstwo wiadomości to prawdziwa gratka dla małych badaczy i miłośników przyrody. Na dołączonej do książki płycie CD znajduje się interesująco opowiedziana historia, której towarzyszą odgłosy przyrody i quiz. Dzięki temu dzieci poznają otaczający je świat i nauczą się wsłuchiwać w jego przebogate dźwięki.

Książka podzielona jest na 13 krótkich rozdziałów. Każdy z nich wraz z nagraniem odtworzonym z płyty CD to wspaniała lekcja przyrody. Może ją przeprowadzić zarówno nauczyciel w szkole lub w przedszkolu, jak i każdy rodzic bądź opiekun w domu. To zachęta do obserwowania i pokochania najbliższej przyrody.

Pobierz plik mp3

 

Przeczytaj recenzję:

https://mama-filipka.blogspot.com/2019/11/przyroda-to-przygoda-fantastyczna-seria.html

https://www.granice.pl/recenzja/biedronka-i-inni-mieszkancy-laki/32696

https://tylkodlamam.pl/3-ksiazki-z-plyta-przyroda-to-przygoda-recenzja/

http://testowanieartdzieciece.blogspot.com/

 

 

mniej

Podobne produkty

4886