Prezent na DZIEŃ DZIECKA
Zamów książki w kategorii Jedność dla dzieci
Odbierz GRATIS: grę MEMORY – podstawy pierwszej pomocy z Cecylką Knedelek
Detoks_w_tydzien_okladka_maxi6

Detoks w tydzień

Cena:
33,00 zł
28,05 zł
Zamów teraz, a wyślemy maksymalnie jutro

Skuteczny program oczyszczania organizmu. W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka. Nie dziwmy się więc, że często doskwiera nam zmęczenie, mamy zły humor i brakuje nam energii. Rozwiązanie jest tylko jedno – wreszcie oczyścić organizm. I to czerpiąc z tego przyjemność! Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny! Zły humor, zmęczenie, brak energii, podatność na infekcje, stres, napięcie i brak apetytu. Znacie to? W codziennym, napiętym rytmie życia to częste objawy. Mogą one świadczyć o zatruciu organizmu. Czas na detoks! Wbrew pozorom nie jest on wcale tak trudną przeprawą. Wystarczy tydzień, by przywitać nowe ja. ( z recenzji, ksiazkiweterze.pl)

Odbiorcy:

- wszyscy, którzy szukają prostego sposobu na lepsze samopoczucie, łatwego do wkomponowania w swój codzienny rytm

- osoby, które próbowały już wielu metod odchudzania, a ciągle nie są zadowolone z ich efektów.

 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Dzięki oczyszczeniu organizmu zyskasz:

- Dobry nastrój, więcej energii i wzmocnienie układu odpornościowego.

- Niższy poziom stężenia cukru i cholesterolu, czyli mniejsze ryzyko wystąpienia cukrzycy i zawału serca.

- Odnowienie flory jelitowej, dzięki czemu wreszcie wszystko zaczyna wzorowo funkcjonować i stajemy się szczuplejsi, radośniejsi i zdrowsi.

- Sygnał startowy do odchudzania, ponieważ narządy, których zadaniem jest oczyszczanie organizmu, zostaną odciążone, a często dopiero wtedy staje się możliwe skuteczne odchudzanie.

Zobacz podobne książki

3288