Lekarstwo na wakacyjną nudę
Zamów książki w kategorii Jedność dla dzieci
Odbierz GRATIS: Grę planszową szachy
Panie blogoslaw moja rodzine_maxi

Panie, błogosław moją rodzinęModlitewnik

Cena:
7,00 zł
5,95 zł
Zamów teraz, a wyślemy maksymalnie jutro

Zbiór modlitw do wykorzystania w wielu konkretnych życiowych okolicznościach – smutnych i radosnych: od modlitw o każdej porze dnia, poprzez modlitwy do Ducha Świętego, do Matki Bożej i św. Józefa; rozważania różańcowe i Droga krzyżowa. Duża część publikacji poświęcona jest modlitwom w różnych potrzebach. „Panie, błogosław moją rodzinę” to książeczka użyteczna i pomocna dla każdego, komu zależy na żywym, autentycznym kontakcie z Panem Bogiem oraz na tym, ażeby troska o najbliższych miała konkretny i skuteczny – modlitewny wymiar.

 Odbiorcy

– troszczący się o dobro własnej rodziny

– zabiegający o autentyczną relację z Panem Bogiem

– osoby dążące do pogłębienie wiary

– pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Starannie wydany, pięknie ozdobiony, kolorowy, kieszonkowy modlitewnik z tekstami do wykorzystania w wielu życiowych okolicznościach.

„Spotkanie z Jezusem wyraża się przez dziękczynienie, uwielbienie, adorację, kontemplację, słuchanie, żarliwość uczuć, aż po prawdziwe «urzeczenie» serca. Ma to być zatem modlitwa głęboka, która jednak nie przeszkadza uczestniczyć w sprawach doczesnych” – tego nas uczy św. Jan Paweł II. Jeśli więc zależy Ci na osobistym spotkaniu z Panem Bogiem, sięgnij po ten modlitewnik.

Modlitewnik opatrzony jest Imprimatur kurii kieleckiej.

Zobacz podobne książki

4554