Lekarstwo na wakacyjną nudę
Zamów książki w kategorii Jedność dla dzieci
Odbierz GRATIS: Grę planszową szachy
sw_rito_max

Święta Rito, skuteczna odrędowniczko! Litania i modlitwy zawierzenia (modlitewnik+ tekturka z medalikiem św. Rity)

Cena:
7,00 zł
5,95 zł
Zamów dziś, a wyślemy w poniedziałek

Bądź pozdrowiona, chwalebna Święta Rito. Ty, która teraz jesteś w niebie wraz z Panem naszym, Jezusem Chrystusem. Proszę cię gorąco, byś raczyła o mnie pamiętać. Wyjednaj mi u Boga tę łaskę, bym swoje doczesne sprawy zawsze wypełniał/-a ku chwale Bożej i ku pożytkowi mojej duszy. Niech pragnienie nieba pobudza mnie do lepszego życia. Obym mógł zasłużyć modlitwą, pracą, cierpieniem i uczynkami miłości na radość oglądania Boga w Jego domu.

 

„Symbolem kultu św. Rity na całym świecie stała się róża. Drodzy czciciele św. Rity, ofiaruje ona swoją  różę każdemu z was: przyjmując ją duchowo starajcie się żyć jako świadkowie nadziei, która nigdy nie zawodzi, i jako głosiciele życia, które zwycięża śmierć”

św. Jan Paweł II

 

Odbiorcy

– wszyscy starający się o własne zbawienie

– szukający skutecznego orędownictwa świętych

– pragnący zrobić komuś miłą niespodziankę

 

Dlaczego warto przeczytać tę książkę

Modlitewnik ten jest okazją, aby naśladując tęsknotę św. Rity za królestwem niebieskim, czujnie, z całego serca i z całej duszy zabiegać o zbawienie własne i innych osób. Czytelnik znajdzie w nim modlitwy zawierzenia Bożej opatrzności w sprawach trudnych i po ludzku beznadziejnych. To okazja pocieszenia, nabrania otuchy, ufności i radości, których źródłem jest łaska płynąca od Ducha Świętego.

 

Zobacz podobne książki

4567