Lekarstwo na wakacyjną nudę
Zamów książki w kategorii Jedność dla dzieci
Odbierz GRATIS: Grę planszową szachy
Bog-kocha-najbardziej---okladka-do-zapowiedzi---maxi

Bóg kocha najbardziej. Przygotowanie do I Komunii świętej w rodzinie

Cena:
35,00 zł
29,75 zł
Zamów teraz, a wyślemy maksymalnie jutro

Ta książka pomaga przygotować się do Pierwszej Komunii Świętej, z tym że nie dzieciom, a ich… rodzicom. Już to czyni tę publikację absolutnie wyjątkową i cenną. Napisały ją dwie wspaniałe osoby, znany i lubiany duszpasterz i doktor psychologii, ks. Marek Dziewiecki, oraz Agnieszka Porzezińska, dziennikarka i scenarzystka, prywatnie mama trzech córek.

W 8 rozdziałach zebrali oni materiał, który w prostych, trafiających do umysłu i serca słowach chce podpowiedzieć rodzicom, w jaki sposób mogą towarzyszyć swoim dzieciom w przygotowaniu do Pierwszej Komunii Świętej, jak mogą dopomóc im nie tyle w zrozumieniu, co w doświadczeniu miłości Pana Boga, który kocha nas przecież najbardziej!

Dzięki tej książce rodzice dowiedzą się, jak towarzyszyć dzieciom w modlitwie, jak pomóc im przygotować się do sakramentu pokuty i pojednania, wreszcie, jak zakochać się w Jezusie tak naprawdę – na śmierć i życie! Autorzy nie zapomnieli również o aspekcie organizacyjnym tej ważnej dla dzieci uroczystości: o przyjęciu, strojach, gościach i prezentach, o tym wszystkim, co stanowi oprawę dnia pierwszokomunijnego, i co nierzadko jest dla rodziców nie lada wyzwaniem!

Ważne sprawy dotyczące Boga, wiary i sakramentów omówione językiem zwyczajnego człowieka. Odważne odpowiedzi na trudne pytania. Klimatyczne, budujące nastrój ilustracje. Doświadczony, bliski ludziom duszpasterz i supermama zaprawiona w rodzicielskich bojach… Tak można w skrócie opisać tę książkę, którą oddajemy do rąk wszystkich katolickich rodziców, życząc im wszystkiego co najlepsze. 

 Przeczytaj recenzję:
http://idziemy.pl/wiara/zacheta-i-umocnienie/58673

https://i-polekturze.blogspot.com/2019/04/bog-kocha-najbardziej-przygotowanie-do.html

https://www.granice.pl/recenzja/bog-kocha-najbardziej-przygotowanie-do-i-komunii-swietej-w-rodzinie/28865

https://www.gandalf.com.pl/b/bog-kocha-najbardziej-przygotowanie/

https://bonito.pl/k-1182570-bog-kocha-najbardziej-przygotowanie-do-i-komunii-swietej-w-rodzinie

Zobacz podobne książki

4597