5457srednieokl

Szczęście spokoju

Cena:
15,65 zł
13,30 zł
W związku z trwającym sezonem podręcznikowym czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jeżeli zamawiasz większą liczbę książek, czas wysyłki całego zamówienia jest uzależniony od dostępności wszystkich książek. Dokładamy wszelkich starań, by możliwie szybko wysłać Twoją przesyłkę. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Spokojnie usiądź przy mnie, mamy czas. Ucisz swe myśli, nic się nie zdarzy, a szczęście i tak przyjdzie.  

Spokój opada na nas jak mgła, już nic nie ma nad Tobą władzy, nic nie przeraża. Nie wszystko Ci się uda, nie musisz być idealny. Spokojnie budź się rano i czekaj na to, co Ci przyniesie dzień, kładź się spać i nie oskarżaj się, nie analizuj, czy wszystko poszło po Twojej myśli. Nie rozdrapuj swojego serca, spokojnie go wysłuchaj, miej litość dla samego siebie. Spokój nie jest leniwy, nie jest powolny. Spokój wkłada na Ciebie zbroję. Nim ruszysz do boju, ustali z Tobą taktykę.

Wyjątkowa seria upominkowa! Prócz przepięknych wierszy autorstwa Anselma Grüna te książki to skarbnice pięknych zdjęć sprzyjających refleksji.

Anselm Grün - ur. w 1945 r., dr teologii, benedyktyn, zarządza opactwem benedyktyńskim w Müsterschwarzach. Duchowy doradca, prowadzi kursy medytacji, postu i interpretacji snów opartej na psychologii głębi. 

900