Uszy_do_gory_maxi

Uszy do góry! 10 opowieści na lepszy nastrój

Cena:
29,00 zł
24,65 zł
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś*
*Przy sposobie płatności należy wybrać płatność online lub za pobraniem

Prawdziwa gratka dla dziecięcej wyobraźni i zaproszenie do spojrzenia na siebie i innych z radością. Ten nietuzinkowy zbiór opowieści skupia się wokół dobrego nastroju i uczucia szczęścia. Zawiera oryginalne, zabawne i krótkie historie do przeczytania z dzieckiem o każdej porze dnia. Czytając zawarte w tej książce historie, dzieci dowiedzą się, że uśmiech ma ogromną moc ...więcej

Prawdziwa gratka dla dziecięcej wyobraźni i zaproszenie do spojrzenia na siebie i innych z radością. Ten nietuzinkowy zbiór opowieści skupia się wokół dobrego nastroju i uczucia szczęścia. Zawiera oryginalne, zabawne i krótkie historie do przeczytania z dzieckiem o każdej porze dnia. Czytając zawarte w tej książce historie, dzieci dowiedzą się, że uśmiech ma ogromną moc i potrafi rozweselić najsmutniejsze serce, osłodzić trudne chwile i złagodzić wszelką gorycz. Urocze, zabawne ilustracje, w których pełno jest zachwycających detali, zaznajamiają najmłodszych z różnymi emocjami.

To świetna propozycja nie tylko dla dzieci oswajających świat uczuć, ale również dla rodziców i opiekunów, którzy dzięki niej mogą pomóc dzieciom w rozwoju emocjonalnym. Ta wesoła książka spodoba się i dużym, i małym. Dowcipny i mądry tekst i bajecznie kolorowe, oryginalne ilustracje sprawią, że czytanie i wertowanie jej stron stanie się niezapomnianą, pełną radości przygodą. Zapraszamy do lektury i życzymy wszystkim czytającym dobrego humoru.

Czy wiecie o tym, że emocje są zaraźliwe? Czy wiecie, że uśmiech to najlepsze witaminy, jakie istnieją? A może chcielibyście poznać przepis na konfitury szczęścia lub dowiedzieć się, czym zajmuje się lekarz złamanych serc? To wszystko znajdziecie w książce, która wprost kipi od optymizmu, pozytywnych uczuć i emocji. ( z recenzji)

Przeczytaj recenzję:
http://mama-filipka.blogspot.com 

http://wierzbook.pl/ 

https://rodzinkatestujeirecenzuje.blogspot.com/2019/08/uszy-do-gory-10-opowiesci-na-lepszy.html

https://malewielkieksiazki.blogspot.com/2019/09/uszy-do-gory-10-opowiesci-na-lepszy.html

 

 

mniej

Podobne produkty

4621